Zapraszamy na Konferencję ,,Możliwości umysłu ludzkiego”, która odbędzie się 16 i 17 września w Londynie. Przez dwa dni będziemy dotykać tego, co niewytłumaczalne, poznawać to, co niewyobrażalne…
Zaczniemy o godzinie 10.00 powitaniem, które poprowadzi Janusz Zagórski, jako patron medialny imprezy (przedstawiciel NTS – Niezależnej Telewizji) oraz organizatorka Izabela Trędowicz.

O godzinie 10.15 swój wykład rozpocznie Anna Pieprzak-Wałowska, jasnowidzka o starosłowiańskiej wiedzy. Opowie o energii rodu, jej sile i możliwościach. Dlaczego warto ją pielęgnować i co się dzieje gdy źle wyrażamy się o rodzicach.

Kolejny wykład o godzinie 12.45 poprowadzi Ala Kummer -Gaja, ,,Szamanka radości”. Również kobieta widząca, której umiejętności oparte są na starożytnej wiedzy tybetańskiej i syberyjskiej. Opowie, czym jest wibracja radości i jak odmienia życie i postrzeganie siebie i świata.


O godzinie 15.00 Renata Engel przedstawi, jak rozpoznać swoje potencjały i je wykorzystać w życiu. Dzięki niebywałym umiejętnościom jasnowidzenia i coacha, łączy zdolności pozazmysłowe z praktycyzmem. Doradza biznesmenom, sportowcom, ludziom z pierwszych stron gazet.


Pierwszy dzień zakończy Janusz Zagórski opisując możliwości współczesnego człowieka.


Kolejny dzień, kolejni goście.


Pierwszym prelegentem 17-go września będzie nie kto inny, tylko Krzysztof Jackowski! Uznany przez japońskich badaczy, największym jasnowidzem obecnych czasów. Swój dar dokumentuje licznymi potwierdzeniami i podziękowaniami ze strony policji, z którą współpracuje na co dzień. Jest jedynym jasnowidzem, który posiada tak namacalne dowody swoich dokonań w postaci licznej dokumentacji. Już od 10.00 opowie, czym jest jasnowidzenie i jak może stanowić część życia współczesnego człowieka.


Kolejny wykład o godzinie 12.45 poprowadzi Weronika Dąbrowska, pisarka, naturoterapeutka, kobieta ,,widząca”. Przedstawi swoją wiedzę na temat kontaktów z przyrodą, szczególnie drzewami. Opowie jak stać się integralną częścią przyrody i jakie z tego płyną korzyści.


O godzine 15.00 Svitlana Doshak przedstawi niebywałą metodę Bronikowa – metodę ,,widzenia mózgiem” stworzoną pierwotnie dla ludzi niewidomych a przejętą przez wojsko rosyjskie i amerykańskie. Zobaczymy jak poszerzać swoje postrzeganie i idące z tym umiejętności.


Dzień drugi zakończy wykład Izabeli Trędowicz o rozwijaniu intuicji i wykorzystywaniu jej w życiu współczesnym. Izabela Trędowicz jest terapeutką, jasnowidzką i poetką, autorką kart do rozwijania intuicji.


Pożegnamy się o godzinie 18-tej wraz z ostatnią prelekcją Janusza Zagórskiego.
W ramach konferencji wynajęte zostały dwie sale, jedna wykładowa, druga na prywatne spotkania z wykładowcami! Będzie można zadać nurtujące pytania, napić się wspólnie kawy, porozmawiać…


Uff…. Będzie się działo…
Zapraszamy…


Zapisy :
Izabela Trędowicz – 07837832063
izabelatredowicz@gmail.com


Koszt Konferencji to 40 funtów za dzień lub 70 za dwa dni.


Konferencja odbędzie się w Londynie w ,,Fayre & Square” w dzielnicy Ruislip, Ickenham Road HA47DQ. Na parterze znajduje się resteuracja, w której można zamówić napoje, obiad czy kolację.
Sala wykładowa znajduje się na przeciw stacji metra West Ruislip, linii metra – Central Line. Przed budynkiem znajduje się darmowy parking.